Запитання та відповіді.

В: Що таке "Реальний IP"?

Про: Реальний IP-адрес
Так само відомий як “Зовнішя IP-адреса”, “Біла IP-адреса” або “Пряма IP-адреса”

При підключенні послуги “постійний виділений IP” , комп’ютеру видається постійну Реальну IP-адресу, через яку він і буде взаємодіяти з мережею Інтернет.
Комп’ютер буде повністю доступний з цью IP адресою з будь-якої точки мережі Інтернет, з будь-якого комп’ютера підключеного до Інтернету.
Основні переваги, які отримує користувач має фіксований публічний (реальний) IP-адреса:
Можливість запуску будь-яких серверних додатків, видимих в мережі Інтернет, таких як web-сервер, ігровий сервер, поштовий сервер, сервер IRC …. Наприклад, Ви можете розмістити на цю адресу вашого веб-сайту, при цьому він буде розташовуватися на Вашому комп’ютері, а не в хостера.
Можливість більш безпечного доступу до онлайн банкінгу – Ви вказуєте при реєстрації доступу в банку Ваш постійний IP, і це буде додатковою гарантією безпеки. Навіть якщо хтось зможе викрасти Ваші логін та пароль, зайти на Ваш рахунок, він зможе тільки з Вашого IP, а це додаткові і чималі труднощі.
Можливість грати в багатокористувацькі p2p онлайн ігри, які не можуть працювати через NAT, наприклад гра Age of Empires зроблена на основі протоколу DirectPlay7.
Слід самостійно подбти про антивірусний і антихакерський захист вашого комп’ютера, будь вхідний трафік, адресований на вашу IP-адресу, буде доставлений до вашого комп’ютера і оплачений, незалежно чи є він замовленим або паразитних.

В: Що таке Інтернет, і як до нього потрапити?

Про: Інтернет – це глобальна комп’ютерна мережа, що зв’язує між собою користувачів ПК по всьому світу.

У Інтернет є три основні функції:
1. Він надає всіляку інформацію.
2. Служить засобом комунікації.
3. Розважає Вас, як тільки може.

Як почати роботу в мережі Інтернет?

Для початку дізнаємося кілька понять:
1) Інтернет-браузер – спеціальна програма, призначена для пошуку інформації в Інтернет, перегляду Веб-сайтів. Практично всі популярні браузери поширюються безкоштовно або «в комплекті» з іншим додатком, таким чином, на Вашому комп’ютері, швидше за все, вже встановлений браузер. Це може бути Internet Explorer (як невід’ємна частина Microsoft Windows), Mozilla Firefox (безкоштовна програма), Opera (безкоштовно, починаючи з версії 8.50), Safari (спільно з Mac OS або безкоштовно для Windows NT).
На комп’ютері користувача дані програми позначаються такими ярликами:
– Internet Explorer
– Firefox
– Opera
Дані позначення Ви можете знайти на робочому столі свого комп’ютера, або, зайшовши в меню Пуск, Програми.

2) Адресний рядок – це своєрідний покажчик того, де Ви знаходитесь. Адресний рядок Ви можете знайти, двічі клацнувши лівою кнопкою миші по значку Інтернет – браузера. Приклад адресного рядка браузера Internet Explorer:

Щоб потрапити на який-небудь сайт, вам потрібно вписати його адресу в адресний рядок. Адреса сайту пишеться латинськими літерами, починаючи з наступних символів: http://

Пошук сайтів
Що робити, якщо Ви не знаєте точної адреси необхідного вам сайту, або не знаєте, на який сайт вам потрібно зайти для пошуку потрібної інформації?
Необхідно скористатися так званими «пошукачами»: Yandex, Rambler, Google, Mail.ru. Вони дозволяють здійснювати пошук за ключовими словами: «музика», «куди піти вчитися», «знайти однокласників», «програма телепередач» і т. п.

Як їх знайти? Потрібно просто ввести в адресному рядку Вашого Інтернет-браузера один з наступних адрес:
1) www.yandex.ru
2) www.rambler.ru
3) www.google.ru
4) www.mail.ru

Або просто натиснути лівою кнопкою миші на одну з вищезгаданих посилань.
Перед вами з’явиться рядок пошуку.
Введіть в рядок пошуку ключове слово або фразу, наприклад, «відпочинок біля моря». Потім натисніть клавішу Enter на клавіатурі. Перед вами з’явиться список Інтернет-ресурсів, який зустрічається фраза «відпочинок біля моря». Натисніть лівою кнопкою миші на потрібну Вам посилання і Ви потрапите на знайдений пошукачем інтернет-ресурс.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

В: Я хочу підключити другий комп'ютер до Інтернет. Що мені для цього потрібно?

Про: Вам необхідно встановити додаткове обладнанняроутер. Ви можете скористатися нашою пропозицією по установці роутера (т. м. TPLink) (подробиці можна отримати по телефону (097) 719 44 50, з 9.00 до 21 00), або самостійно придбати роутер. Інструкції з налаштування можна подивитися в розділіАбонентуБаза знаньНастройка роутера“.

В: чи Можлива в мережі робота через VPN (Virtual Private Network)?

 О: Так, Ви можете працювати з VPN з іншими мережами (наприклад, з Вашої корпоративної) з нашої мережі.

В: Що можна знайти в Інтернет?

В Інтернет можна знайти будь-яку корисну інформацію: книги, статті, новини, прогноз погоди, новинки музики і кіно, а також однокласників, старих друзів і багато іншого.

Рекомендуємо Вам відвідати наступні Інтернетресурси:
1) www.facebook.comнайпопулярніший в світі сайт призначений для спілкування та пошуку друзів.
2) www.ukr.netсайт українських новин.
3) www.youtube.comсайт, що містить величезну кількість відеозаписів концертів відомих виконавців, виступів політиків, зірок шоу-бізнесу і т. п.

В: Які функції мені будуть доступні через Особистий кабінет?

 О: У Особистому кабінеті на сайті доступні наступні функції:
перегляд поточного балансу, персональний код, для оплати в банкоматах Nonstop24.
перегляд інформації про надходження коштів на Ваш рахунок (списання коштів з Вашого рахунку)
оплата банківською картою через сервіс Liqpay
перегляд поточного стану підключених послуг, управління основними і додатковими послугами (відключення, підключення), зміна тарифного плану
добровільнє блокування
тимчасовий платіж

В: Як можна перевірити стан Особового Рахунку?

Про: Ця інформація відображається в Особистому кабінеті, доступному на сайті компанії, при необхідності оператор Контактцентру також може повідомити поточний стан Вашого рахунку.

В: Як виміряти швидкість доступу в Інтернет?

 О: Використовуйте посилання http://speedtest.net

Нагадуємо, що всі програми, які активно або неактивно, але використовують інтернет, можуть знизити реальну швидкість роботи з інтернет. Перед вимірюванням швидкості рекомендуємо відключити Ваше захисне ПЗ, переконатися, що не активні такі додатки як skype, torrent і т. п., і в даний момент не йде скачування інформації з мережі Інтернет.

Для коректного вимірювання швидкості рекомендуємо підключити кабель безпосередньо до комп’ютера, минаючи додаткове обладнання (роутер тощо). Найбільш об’єктивний результат при тесті швидкості можна побачити в Безпечному режимі з підтримкою мережі (якщо ОС Windows), для переходу в цей режим, перезавантажте комп’ютер і під час включення комп’ютера часто натисніть F8 (до появи меню додаткових варіантів завантаження).
Можливі незначні похибки вимірювання швидкості т. к. в тарифному плані вказується тільки швидкісна характеристика виділеного каналу.

На швидкість скачування впливають різні фактори, наприклад:
• завантаження каналу до сервера
• завантаження самого сервера
• апаратне забезпечення комп’ютера
• програмне забезпечення комп’ютера

В: Що таке "Дитячий Інтернет".

О: Ні для кого не секрет, що сучасний Інтернет може бути не тільки корисним, але і дуже шкідливим, шкідливим для нашого майбутнього – наших дітей. Існує безліч різноманітних сайтів, які не повинні потрапляти нашим дітям на очі. Для реалізації такої можливості існують спеціальні програми, Інтернет фільтрації (батьківського контролю). У деяких антивірусних пакетах такі вбудовані функції, достатньо лише включити їх.

Хочете убезпечити дитину від небезпечних і шкідливих сайтів? Використовуй безкоштовне програмне забезпечення «Інтернет Цензор» – це швидко і дуже просто! Найкраще рішення для захисту дитини в Інтернет! В основі роботи «Інтернет Цензора» лежить технологія “білих списків”, яка гарантує 100% захист від небезпечних і небажаних матеріалів. Програма містить унікальні вручну перевірені “білі списки”, які включають усі безпечні сайти Рунету й основні іноземні ресурси. Програма надійно захищена від злому і обходу фільтрації.

Інтернет Цензор може використовуватися як в домашніх умовах, так і в організаціях – освітніх установах, бібліотеках, музеях, Інтернет-кафе та інших місцях, де можливе надання неповнолітнім доступу в Інтернет.

Завантажити останню версію програми ” ІНТЕРНЕТ ЦЕНЗОР можна тут
http://icensor.ru/soft/download/

Відео-інструкції з встановлення і налаштування програми Інтернет Цензор
http://icensor.ru/support/video/index.php

В: Що робити, якщо пароль в Особистий кабінет загублений?

О: Відновити пароль доступу в Особистий кабінет можна зателефонувавши в Контакт-центр за телефоном (097) 719 44 50 з 09.00 до 21.00.

В: Як поміняти тариф?

О: Ви маєте право за власним бажанням поміняти тариф на Інтернет. Для цього Вам потрібно залишити заявку будь-яким зазначеним способом:
в Особистому кабінеті;
зателефонувавши в Контактцентр за телефоном (097) 719 44 50 з 09.00 до 19.00;
Зміна тарифного плану здійснюється по закінченні поточного розрахункового періоду(місяця), за умови наявності достатньої кількості коштів на Вашому особовому рахунку (в розмірі повної абонентської плати за 30 днів знову обраного тарифного плану).

В: Чому у властивостях підключення відображається швидкість 100 Mbit/s(Мбіт/с), а швидкість доступу в інтернет нижче?

О: Це пропускна здатність з’єднання між комп’ютером і обладнанням провайдера по Ethernet, яка значно вище швидкості виходу в інтернет за тарифом.

В: чи Існують які-небудь обмеження на вхідний і вихідний трафік?

О: У кожного тарифного плану є швидкісні обмеження. Обмежень по кількості трафіку немає.

В: Що таке вхідний / вихідний трафік?

О: Трафікце об’єм інформації, що надходить на Ваш комп’ютер з мережі і відправленої з нього в мережу. Кожен раз, коли Ви переглядаєте Інтернет-сторінки, отримуєте пошту, завантажуєте файли, до Вас на комп’ютер надходить якийсь обсяг інформації, що вимірюється в байтах. Вхідний трафікце об’єм інформації, що надходить на Ваш комп’ютер з мережі, а вихідний, відповідно, обсяг, йде з Вашого комп’ютера в мережу.

В: У мене повільно завантажуються файли з певного сайту?

О: Такі складності зазвичай виникають з популярними безкоштовними ресурсами інтернету, які просто не справляються з навантаженням. Якщо у вас низька швидкість скачування файлів з одного сайту, в той час як швидкість скачування з інших сайтів висока і стабільна, значить, ви звернулися саме до такого переданого серверу, і вплинути на ситуацію можуть тільки власники цього ресурсу.

В: У мене безлімітний тариф зі швидкістю 15 Мбіт/сек, однак при завантаженні файлів відображається інша швидкість — 1,8 Мбайт/сек. З чим це пов'язано?

О: В одному випадку вказана швидкість інтернетз’єднання (в мегабітах), а в іншомушвидкість скачування (у мегабайтах). Ставлення байта до біту1:8. Таким чином, завантаження відбувається на швидкості 15 Мбіт/сек, відображається тільки вона не в Мбіт, а в Мбайт/сек.

В: У мене не вантажаться деякі сайти.

О: Перш за все, спробуйте відключити антивірусні програми, фаєрволи, брэндмауэр Windows. Якщо проблема збереглася, спробуйте завантажити Windows в безпечному режимі з підтримкою мережевих драйверів (при перезавантаженні часто натискаєте на клавіатурі кнопку F8, з’являється меню, де необхідно вибратибезпечний режим із завантаженням мережних драйверів“). Якщо деякі сайти, як і раніше не відкриваються, необхідно звернутися в службу підтримки.

В: Якщо я відїду на деякий час, як мені заблокувати мій доступ в Інтернет?

О: Если вы не планируете пользоваться Интернетом некоторое время (например, в связи с отъездом), вы можете самостоятельно заблокировать свой доступ в сеть.
С услугой “Добровольная блокировка” абонентская плата не будет списываться с вашего счета на протяжении всего периода блокировки!

Заблокировать свой счет можно двумя способами:

В Личном кабинете найдите закладку “Настройки”, “Добровольная блокировка”.
Позвоните по телефону (061) 707 41 14

УСЛОВИЯ ПРЕДОСТАВЛЕНИЯ УСЛУГИ

заблокировать доступ Вы можете на период от 7 до 30 суток,
по истечении выбранного вами срока блокировки интернет автоматически будет переведен в активное состояние (начнется ежедневное cписание денежных средств до полного исчерпания Вашего баланса).
Опция доступна не чаще 1 раза в 30 дней.